Оберіть мову: Українська Русский (Russ­ian)

MAKKO HO

Що таке Makko ho? Почнемо з назви: перший ієрогліф “Ma” — це істина, правда; другий ієрогліф “Ko” — там, туди, вперед; третій “Ho” — метод чи принцип. Поєднавши разом ці три значення, отримуємо — “істинний спосіб йти вперед”. Або в англійському перекладі — “to face foreward”.

Цей комплекс складається з чотирьох базових вправ, які можна практикувати як самостійно, так і в парі з партнером. Однак, в деяких джерелах описуються більше чотирьох вправ, першоелементами яких є: вогонь, земля, вода, дерево і повітря. Відповідно, комплекс може налічувати мінімум п’ять вправ.

Регулярне виконання вправ комплексу Мakko ho сприяє поліпшенню обміну речовин. Згодом змінюється “структура організму” — це означає: відновлення рухливості суглобів ніг, випрямлення хребта, стимуляція кровообігу і зміцнення нервової системи.

Вправи Makko ho схожі на йогу. Але є і відмінності: у йозі ви приймаєте асани і тримайте їх певний проміжок часу, а в Makk hо — виконуєте вправи повторюючи багато разів. Рекомендується практикувати Makko ho щодня, зберігаючи кожну вправу в статиці близько однієї хвилини і з повторами 20 — 30 разів.

Makko ho — це комплекс фізичних вправ, які необхідно виконувати з певним психологічним настроєм. Наполегливість, терпіння і впевненість в своїх силах — запорука хороших результатів!