Оберіть мову: Українська Русский (Russ­ian)

Сенсей Олег Вишенський 

 

Професійний інструктор айкідо, має значний досвід проведення занять з дорослими і дітьми. Займаюся айкідо з 1988 р Атестований: 4 Дан Фундаментального Айкідо, 3 Дан Айкідо Йосінкан, 1 Дан Айкідо Айкікай. Проводжу індивідуальні та групові заняття, семінари і майстер — класи. 


У 1996 р. організував Київську міську громадську організацію «Kyiv Dojo» і є її керівником і головним інструктором.
А так же офіційно представляю Асоціацію Фундаментального Айкідо в Україні, є інструктором по даному напрямку. З 1998р. практикую роботу зі зброєю — напрямок сенсея Моріхіро Сайто (9 Дан). Який був продовжувачем школи Моріхея Уесіби — творця айкідо. В Україні став вивчати айкідо під керівництвом Володимира Олександровича Горюнова — в той час одного з провідних фахівців країни з айкідо та карате стилю Дзю Симон. 


У кінці вісімдесятих років в СРСР карате Дзю Симон могли займатися тільки співробітники КДБ І МВС. Ці знання активно використовувалися при розробці програм навчання агентів спецслужб. Звичайні громадяни не могли займатися військовими мистецтвами, рідко кому вдавалося тренуватися самостійно. В. А. Горюнов — так само один з творців Асоціації Айкідо. Його зусилля, спрямовані на розвиток цього мистецтва, вплинули на подальше поширення айкідо в Україні. 


Карате світового рівня для мене було відкрито такими легендарними майстрами як: Нішіяма (9 Дан) та Канадзава (9 Дан). Ушу під керівництвом Му Юй Чуня — майстри з великим досвідом і знанням традиційних китайських шкіл, таких як Тайдзіцюань, сініі, Багуаджан і дихальної гімнастики Цигун. 


З 1990р. по 1999р. я вчився у сенсея Мінору Канецука, 8 Дан Айкідо Айкікай, технічний директор Британської Федерації Айкідо. До недавнього часу сенсей Мінору Канецука був офіційним представником Хомбу в Великобританії. Я брав участь в семінарських заняттях, які проводив сенсей Мінору Канецука в Великобританії (Лондон, Единбург, Честер), Польщі (Вроцлав), Росії (Москва), Білорусії (Стайки), Україні (Київ).


У 1997 р. я отримав сертифікат Шодан (1 Дан) та був призначений офіційним представником школи Мінору Канецука в Україні. 


З 1998р. по 2013р. займався під керівництвом сенсея Жака Мугурузи, який має 8 Дан Айкідо Йосінкан, очолює Федерацію Айкідо Йосінкан Франції та Іспанії. Сенсей Жак Мугуруза має статус шібучі в Європі, який присвоїв йому засновник напрямку Айкідо Йосінкан сенсей Годзю Шіода. Це ексклюзивний статус на право проведення занять та іспитів на території Франції.
Я організовував щорічні семінари з Айкідо Йосінкан в Києві, які проводив сенсей Жак Мугуруза. Всього було організовано 17 міжнародних семінарів. 


Так само, брав участь в семінарах з айкідо в Іспанії і Франції. Їх проводили Жак Мугуруза (8 Дан Айкідо Йосінкан), Даніель Тутен (6 Дан Айкідо Айкікай, 6 Дан Айкідо Ивама Рю), Морітеру Уесіба (онук засновника Айкідо Моріхея Уесіби). Організовував семінари з айкідо в Києві під керівництвом Хуберта ван Ровенсберга (6 Дан Айкідо Айкікай). 


У 2009 р відвідав Йосінкан Хомбу Доджо (Японія) — для участі в заняттях під керівництвом Хітохіро Сайто (син засновника Айкідо Ивама рю Моріхіро Сайто) і Ясухиса Шіода (син засновника Айкідо Йосінкан Канчо Годзю Шіода). 


З 2006р. співпрацюю з сенсеєм Даніелем Тутеном (6 Дан Айкідо Айкікай і 6 Дан Айкідо Ивама рю), одним з найближчих учнів сенсея Моріхіро Сайто — засновника Асоціації Фундаментального Айкідо. Сенсей Даніель Тутен 10 років був учи-деши у сенсея Моріхіро Сайто. В даний час Даніель Тутен — один з провідних майстрів і вчителів айкідо в Європі, який передає учням знання і техніки творця айкідо Моріхея Уесіби. 


У 2013, 2015 року я був учасником літнього табору Асоціації Фундаментального Айкідо в Оре (Франція), де були присутні сенсей Стівен Колвіль (5 Дан Айкідо Ивама рю), сенсей Паскаль Барні ( 5 Дан Айкідо Айкікай), сенсей Ерік Сава (5 Дан Айкідо Айкікай).
Так само, в 2014 р в Києві організував міжнародне семінарське заняття сенсея Даніеля Тутена. 

У 2017, 2018 брав участь в семінарах під керівництвом сенсея Даніеля Тутена в Марселі і Перпеньяне (Франція).